خانه یک


بررسی کنید
به نوین نت پارس خوش آمدید
پایش وضعیت
سیستم های مکانیکی و تراسنفورماتورارائه دهنده خدمات آزمایشگاهی آنالیز روغن سیستم های مکانیکی و ترانسفورماتور
بررسی کنید
توسعه
فناوری های نوین
ترانسفورماتور

جهت مشاهده لیست آزمایش ها کلیک کنید
ادامه مطلب

ماشین آلات

جهت مشاهده لیست آزمایش ها کلیک کنید
ادامه مطلب

تجهیزات صنعتی

جهت مشاهده لیست آزمایش ها کلیک کنید
ادامه مطلب

مواد مصرفی

جهت مشاهده لیست آزمایش ها کلیک کنید
ادامه مطلب

آنالیز روغن

آزمایشگاه

ما راه حل های نوآورانه محصول ارائه می دهیم
برای پیشرفت پایدار.

آزمایشگاه آنالیز روغن در قالب پایگاه متمرکز شامل تجهیزات پیشرفته آنالیز روغن و کارشناسان دانش آموخته دانشگاهی  و نیز دارای سابقه و با تجربه بصورت تیم حرفه ای و خبره با بهره گیری از:

 • تجهیزات کاربردی و بروز دنیا در زمینه پایش وضعیت (OCM)
 • مواد مصرفی و CRMهای دارای نشان استاندارد ملی و بین المللی با رعایت کلیه دستور العمل های استاندارد های ملی و بین المللی و نیز کالیبراسیون تجهیزات بطور منظم و دوره ای عهده داروظایف و ماموریت های محوله می باشد.
گازهای محلول در روغن
توربین گازی

قبلی
بعدی

مشاهده شرح آزمایش ها

صدای یک هشدار شنیده نخواهد شد
مگر اینکه آماده شنیدن آن باشید

بخش فنی

بخش فنی و مهندسی

تحلیل و تفسیر نتایج

داده های حاصل از انجام آزمایش های آنالیز روغن که با عدد نمایش داده می شود بیانگر وضعیت فعلی سیستم و روغن در حال سرویس می باشد ، مقایسه و نتیجه گیری از روند تغییرات و داده های عددی در بخش فنی شرکت نوین نت پارس و توسط کارشناسان این شرکت انجام می شود.

تفسیر نتایج

ما جهت تشخیص و پیشگیری سریع و صحیح عیوب در سیستم ها از وجود نیروهای کارآمد و با تجربه ای برخوداریم که ارزیابی وضعیت سیستم ها و توصیه های فنی و تخصصی خود را به ا ستناد داده های موثق حاصل از انجام آزمایش ها ، سوابق موجود و مراجعه به استانداردهای موجود انجام میدهند.

خدمات مشاوره ای

تشخیص و پیشگیری سریع و صحیح عیوب هرنوع سیستمی مستلزم وجود نیروهای کارآمد و با تجربه ای می باشد که ارزیابی وضعیت و توصیه های فنی و تخصصی خود را نیز به استناد داده های موثق حاصل از انجام آزمایش ها ، سوابق موجود و مراجعه به استانداردهای موجود به انجام رساند.

808
تجهیزات تحت پایش
8400
بهبود وضعیت تجهیزات
560
رضایت مشتریان
65000
مشتریان فعال

گواهینامه ها


مشاهده همه


Gallery 6Gallery 5Gallery 4Gallery 3Gallery 2Gallery 1


قوانین و مقررات

در صورت واریز مبلغ آزمایش یا آزمایش های مندرج در برگه اعلام قیمت بعد از ساعت ۱۲:۰۰، تاریخ شماره گذاری نمونه برای ورود به آزمایشگاه روز بعد در سیستم منظور خواهد شد.

پس از حصول اطمینان از واریز وجه بحساب شرکت و انعکاس اطلاعات مورد نیاز در خصوص نمونه یا نمونه های ارسالی به این شرکت، گزارش مراحل انجام کار از طریق پیامک به شماره تلفن همراه ارائه شده اطلاع رسانی خواهد شد. .

انجام کامل آزمایش های مورد نیاز، مستلزم در اختیار داشتن حجم کافی نمونه است. در صورت ناکافی بودن حجم نمونه، موارد از طریق پیامک اطلاع رسانی و کسب تکلیف خواهد شد.

در صورت عدم انجام آزمایش بنا به در خواست مشتری ، قبل از ارسال نمونه به آزمایشگاه وجه آزمایش مورد نظر به حساب بستانکاری مشتری منظور خواهد شد.

ارسال درخواست

  رضایت نامه ها


  مشاهده همه


  Gallery 9  Gallery 8  Gallery 7

  باشگاه امور مشتریان

  درخواست تماس با کارشناس


  شکایت مشتریان
  نظرسنجی

  ثبت انتقاد و پیشنهادات

  ارتباط مستقیم با مدیریت

  عضویت برای دریافت بروزرسانی

  [mc4wp_form id=”237″]

  Contact Us

  Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.