درباره شرکت

معرفی شرکت نوین نت پارس

شرکت فنی و مهندسی نوین نت پارس، از تاریخ ۱۳۸۱/۱۱/۱۴ به شماره ثبت ۱۹۸۸۳۷ اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران فعالیت خود را در زمینه پایش وضعیت سیستم های مکانیکی و ترانسفورماتورها از طریق آنالیز روغن Oil Analysis Condition Monitoring (OCM) با هدف ترویج و توسعه فن آوریهای نوین نگهداری و تعمیرات آغاز نموده است، درطی سالهای گذشته خدمات بسیاردقیق آزمایشگاهی آنالیز روغن این شرکت بر اساس استانداردهای بین المللی با بکارگیری تجهیزات مدرن و پیشرفته آزمایشگاهی تحول محسوسی در نگرش و روش نگهداری و تعمیرات ماشین آلات و تجهیزات صنایع کشور ایجاد و روشهای مهندسی نگهداری وتعمیرات، جایگزین روشهای سنتی گردیده است.

بر اساس گزارش های موجود، سازمانها و شرکتهای گیرنده خدمات، از منافع فنی، مدیریتی و اقتصادی این فن آوری بخوبی استفاده نموده و از این رهگذر در سطح ملی، علاوه بر افزایش قابلیت اطمینان، صرفه جوئیهای غیر قابل تصور اقتصادی حاصل شده است.


مهندسین متخصص

ارائه تحلیل و تفسیر نتایج آزمایشات و پیشنهادات فنی با بهره گیری از مهندسین با تجربه و متخصص در زمینه آنالیز روغن و پایش وضعیت (OCM)


تجهیزات مدرن

ارائه خدمات آزمایشگاهی آنالیز روغن تجهیزات مکانیکی،ترانسفورماتور ها و ارزیابی کیفی روغن های نو با تجهیزات پیشرفته و کالیبره آزمایشگاهی همراه جدیدترین متدهای استاندارد روز دنیا.


گواهینامه های ISO

شرکت فنی و مهندسی نوین نت پارس دارنده گواهینامه iso17025 از مرکز ملی تائیدصلاحیت ایران و گواهینامه همکار استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران می باشد.


سامانه جامع آنالیز روغن

این مجموعه در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان از سیستم جامع آنالیز روغن با قابلیت مشاهده نتایج آزمایشات و تحلیل نمونه ها به صورت آنلاین استفاده می نماید.

شما صدای یک هشدار را نخواهید شنید مگر اینکه آماده شنیدن آن باشید!

ما متعهد هستیم که به مشتریان کمک کنیم

1.ارائه خدمات آزمایشگاهی آنالیز روغن تجهیزات مکانیکی،ماشین آلات و ترانسفورماتورها 

2.تحلیل و تفسیر نتایج آزمایشات توسط متخصصین مجرب و مطابق جدیدترین استاندارد های بین المللی

3.ارائه خدمات مشاوره ای فنی جهت روتین بندی تست ها مشخص کردن نقاط نمونه گیری و تناوب نمونه گیری

4.انجام تخصصی نمونه برداری از تجهیزات مطابق استاندارد های بین المللی

5.ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره های آموزشی جهت آشنایی با آنالیز روغن

شرکت فنی و مهندسی نوین نت پارس با اتکا بر دانش فنی متخصصین خود با هدف بهره برداری هرچه بهتر و افزایش طول عمر تجهیزات و جلوگیری از هدر رفتن منابع و وارد آمدن خسارات در حوزه های مختلف تولیدی و صنعتی خدمت رسانی می نماییم.

1.صرفه جویی در هزینه و زمان

2.مشاهده آسان نتایج به صورت آنلاین

3.تحلیل و تفسیر دقیق مطابق استاندارد های بین المللی

4.مشاوره تخصصی در زمینه روانکارها و تجهیزات

آماده شروع برنامه آنالیز روغن هستید!؟


ارسال درخواست

Contact Us

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.